P.T.SIGNAL systemy detekcji gazów, mierniki, wykrywacze, systemy parkingowe
P.T.SIGNAL detektory gazów, wykrywacze nieszczelności, systemy bezpieczeństwa pracowników, systemy parkingowe

DETEKTORY GAZÓW, MIERNIKI, SYSTEMY PARKINGOWE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA PRACOWNIKÓW
Autonomiczny, bezprzewdowy, magnetyczny czujnik pojazdów dla miejsca postojowego MSR-Traffic.

MSR-Traffic autonomiczny, bezprzewodowy czujnik pojazdów dla miejsca postojowego


Czujnik obecności pojazdu na miejscu postojowym.

Bezprzewodowy, autonomiczny czujnik pojazdów na miejscu postojowym jest samodzielnym urządzeniem, które wykrywa obecność pojazdu w danym miejscu i przesyła informację do chmury za pomocą NB-IoT. Nie wymaga kontrolerów lub innych elementów nadzorujących ani zewnętrznego zasilania. Rozwiązanie tego typu znajduje zastosowanie na pojedyńczych miejscach parkingowych lub zastrzeżonych. Często jest wykorzystywane dla stacji ładowania pojazdów elektrycznych, miejsc postojowych służb, podjazdów obiektów służb (np. straży pożarnej lub karetek pogotowia), wydzielonych miejsc ewakuacyjnych, pożarowych lub zaopatrzeniowych czy stref załadunkowych ciężarówek.

Czujnik pojazdu miejsca postojowego schemat.


Czujnik pojazdu miejsca postojowego - zasada działania

Czujnik pojazdów wykrywa zmianę pola magnetycznego spowodowaną obecnością pojazdu. Montowany jest w podłożu lub opcjonalnie przy krawężniku danego miejsca lub obszaru. Montaż czujnika nie wymaga okablowania i jest prosty do wykonania co powoduje, że koszt montażu jest niewielki, a sama czynność nie zabiera dużo czasu.Czujnik pojazdu miejsca postojowego dla stacji ładowania pojazdów.


Czujnik pojazdów miejsca postojowego MSR-Traffic M2M.


MSR-Traffic M2M
Autonomiczny czujnik pojazdu dla miejsca postojowego lub innej lokalizacji wykrywający obecność pojazdu oraz przesyłający dane do chmury z możliwością dalszego wykorzystania. Detektor jest samodzielny (czyli nie wymaga kontrolerów lub centrali), bezprzewodowy i zasilany baterią. Idealnie sprawdza się na pojedyńczych miejscach lub strefach specjalnych gdzie monitorujemy czy ktoś nie zaparkował. Wysoka odporność zapewnia długotrwałą pracę, a niski błąd redukuje nieprawidłowe wskazania do minimum.Montaż bezprzewodowego czujnika systemu zajętości miejsc na parkingu zewnętrznym.