P.T.SIGNAL systemy detekcji gazów, mierniki, wykrywacze, systemy parkingowe
P.T.SIGNAL detektory gazów, wykrywacze nieszczelności, systemy bezpieczeństwa pracowników, systemy parkingowe

DETEKTORY GAZÓW, MIERNIKI, SYSTEMY PARKINGOWE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA PRACOWNIKÓW
Autoryzowany serwis detektorów gazów oraz instalacji bezpieczeństwa gazowego obiektów. Obsługujemy detektory Gazex, MSR i innych producentów.

Serwis detektorów gazów i instalacji bezpieczeństwa obiektów


Serwis detektorów gazów i systemów bezpieczeństwa obiektów jest kluczową częścią prawidłowego utrzymania obiektów. Instalacje bezpieczeństwa chroniące przed pożarem, wybuchem, zatruciem czy uduszeniem są najważniejszymi elementami infrastruktury, a jednocześnie bardzo obciążanymi. Warto zwrócić uwagę, że tego typu systemy pracują 24h na dobę, 365 dni w roku. Jednak w odróżnieniu od innych instalacji pracujących podobną ilość czasu (np. elektrycznej czy wodnej) różnią się tym, że pracują w trybie czuwania, a ich zadziałanie wymagane jest tylko w krytycznym momencie zagrożenia. To ważny aspekt ponieważ awarię instalacji elektrycznej czy wodnej łatwo zauważyć, natomiast usterkę systemów bezpieczeństwa możemy zaobserwować tylko wtedy gdy zostaną uruchomione, a wtedy jest już za późno.

To dlatego właśnie regularne przeglądy techniczne i czynności serwisowe są tak ważne, że pojawiają się w regulacjach prawnych i normach. Tylko dzięki regularnym czynnościom kontrolnym możemy sprawdzić czy detektory gazów prawidłowo wykrywają stężenie lub czy wentylacja prawidłowo się uruchamia i zapewnia odpowiednią wymianę powietrza.

P.T.SIGNAL oferuje serwis detektorów gazów i systemów bezpieczeństwa różnego rodzaju. Dla nas ważne jest prawidłowe wykonanie czynności i bezpieczeństwo użytkowników oraz obiektu dlatego nie serwisujemy "wszystkiego" i nie wykonujemy przeglądów "na oko". Nasi pracownicy posiadają różnego rodzaju uprawnienia i certyfikaty potwierdzające ich wiedzę i umiejętności, a do czynności serwisowych wykorzystujemy odpowiedni sprzęt i materiały. Wykonujemy czynności serwisowe w terenie na obiektach przemysłowych, infrastrukturalnych, komercyjnych i wielomieszkaniowych, a także stacjonarnie dla urządzeń pomiarowych i przenośnych. Poprzez serwis detektorów gazów rozumiemy nie tylko przeglądy techniczne, ale także naprawy i czy wzorcowania wykonywane w naszym laboratorium, zapewniając pełną obsługę serwisową.

Poniżej znajduje się pełna oferta usług serwisowych: