P.T.SIGNAL systemy detekcji gazów, mierniki, wykrywacze, systemy parkingowe
P.T.SIGNAL detektory gazów, wykrywacze nieszczelności, systemy bezpieczeństwa pracowników, systemy parkingowe

DETEKTORY GAZÓW, MIERNIKI, SYSTEMY PARKINGOWE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA PRACOWNIKÓW

Oferty pracy.

P.T.SIGNAL o firmie.

Doradca techniczno-handlowy (stacjonarnie)

Miejsce pracy: Sopot, Rzemieślnicza 9 (praca stacjonarna)
Rodzaj umowy: umowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar pracy: pełny etat
Poziom stanowiska: specjalista

Poszukujemy zaangażowanej osoby, która wesprze nasz zespół w zakresie sprzedaży najnowocześniejszych i unikatowych produktów w swojej branży. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę jedynego na świecie systemu bezpieczeństwa pracowników zintegrowanego z detekcją gazów Blackline Safety (Kanada), mierników gazów nie wymagających kalibracji Gas Clip Technologies (USA), pierwszej na świecie kamery ultradźwiękowej Synergys Technologies (Francja), wielogazowych cyfrowych systemów detekcji MSR-Electronic i zintegrowanych systemów parkowania MSR-Traffic (Niemcy).
Dołącz do nas, poznaj nowe branże i zwiększ bezpieczeństwo w zakładach naszych kontrahentów.
Zaproponuj nam swoje rozwiązania i swoje warunki.

Twój zakres obowiązków

- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę (B2B),
- aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów,
- kontakt z klientami (głównie on-line, ale możliwe także sporadyczne wyjazdy raczej 1-dniowe),
- przygotowanie ofert i prezentacja produktów,
- stała rozbudowa sieci dystrybucji i wsparcie dystrybutorów,
- monitorowanie rynku i planowanie strategii sprzedażowej,
- organizacja i nadzór dostaw,
- utrzymywanie relacji z producentami.

Nasze wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość narzędzi i technik marketingowych,
- kreatywność, komunikatywność i inicjatywa w działaniu,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
- znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem.
- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

- zatrudnimy na umowę o pracę lub własną działalność,
- wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę o produktach i branży,
- kiedy potrzeba zapewnimy wsparcie inżynierów,
- umożliwiamy szkolenia u producentów,
- wprowadzimy do naszej sieci dystrybucji (nie zaczynasz od zera),
- wynagrodzenie powiązane z wynikami (zależy nam żeby było jak najwyższe).

O nas

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@detektory.pl W zgłoszeniu prosimy zawrzeć swoje CV wraz z opisem dotychczasowych doświadczeń, projektów lub pomysłów na strategię sprzedażową dla naszej firmy.
SZANUJEMY PAŃSTWA CZAS WIĘC PROSIMY ZAWRZEĆ W CV WSTĘPNE WYMAGANIA FINANSOWE

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

O firmie

P.T.SIGNAL istnieje od 1993 roku i zajmuje się specjalistycznymi dziedzinami związanymi z bezpieczeństwem i diagnostyką m.in.:
- systemami detekcji gazów
- przenośnymi miernikami
- systemami bezpieczeństwa pracowników poruszających sie w terenie
- diagnostyką przemysłową (ultradźwięki, wibracje, temperatura)

Reprezentujemy na rynku polskim naszych partnerów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji i Niemiec, a także współpracujemy z polskimi producentami.
Nasze usługi i produkty kierujemy do przemysłu, obiektów komercyjnych, infrastrukturalnych, komunalnych, a także do obiektów wielomieszkaniowych.
Jesteśmy małą firmą (ok.20 osób + osoby współpracujące).