P.T.SIGNAL systemy detekcji gazów, mierniki, wykrywacze, systemy parkingowe
P.T.SIGNAL detektory gazów, wykrywacze nieszczelności, systemy bezpieczeństwa pracowników, systemy parkingowe

DETEKTORY GAZÓW, MIERNIKI, SYSTEMY PARKINGOWE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA PRACOWNIKÓW

Oferty pracy.

Oferty pracy

P.T.SIGNAL o firmie.

Technik serwisu (stacjonarnie)

Miejsce pracy: Sopot, Rzemieślnicza 9 (praca stacjonarna)
Rodzaj umowy: umowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar pracy: pełny etat
Poziom stanowiska: specjalista

Poszukujemy zaangażowanej osoby, która wesprze nasz zespół w zakresie serwisu urządzeń w siedzibie firmy.
Dołącz do nas, poznaj nowe branże i zwiększ bezpieczeństwo w zakładach naszych kontrahentów.

Twój zakres obowiązków

- serwis i kalibracja urządzeń detekcji gazów,
- konfiguracja stacjonarnych systemów detekcji,
- wsparcie techniczne,
- praca stacjonarna w siedzibie pon-pt 8-16.

Nasze wymagania

- wykształcenie średnie (techniczne - najlepiej elektronika, elektrotechnika),
- doświadczenie w serwisie min.2 lata,
- uprawnienia gr.1 E, D,
- jęz. angielski C1.

To oferujemy

- zatrudnimy na umowę o pracę lub kontrakt b2b,
- wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę o produktach i branży,
- umożliwiamy szkolenia u producentów,
- wynagrodzenie w formie podstawy i premii rosnące wraz z umiejętnościami.

Pracownik serwisu bez doświadczenia (stacjonarnie)

Poziom stanowiska: młodszy specjalista

Poszukujemy pracownika działu serwisowego urządzeń detekcyjnych w siedzibie firmy.

- serwis, kalibracja i naprawy urządzeń detekcji gazów wg procedur,

- nie wymagamy doświadczenia (nauczymy wszystkiego),
- jęz. angielski B1.

Zgłoszenia

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@detektory.pl
SZANUJEMY PAŃSTWA CZAS WIĘC PROSIMY ZAWRZEĆ W CV WSTĘPNE WYMAGANIA FINANSOWE

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

O firmie

P.T.SIGNAL istnieje od 1993 roku i zajmuje się specjalistycznymi dziedzinami związanymi z bezpieczeństwem i diagnostyką m.in.:
- systemami detekcji gazów
- przenośnymi miernikami
- systemami bezpieczeństwa pracowników poruszających sie w terenie
- diagnostyką przemysłową (ultradźwięki, wibracje, temperatura)

Reprezentujemy na rynku polskim naszych partnerów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji i Niemiec, a także współpracujemy z polskimi producentami.
Nasze usługi i produkty kierujemy do przemysłu, obiektów komercyjnych, infrastrukturalnych, komunalnych, a także do obiektów wielomieszkaniowych.
Jesteśmy małą firmą (ok.20 osób + osoby współpracujące).