SIGNAL detektory gazów, mierniki gazów, 
	czujniki, systemy parkingowe

 1. STACJONARNE SYSTEMY
  DETEKCJI GAZÓW
 2. PRZENOŚNE
  MIERNIKI GAZÓW
 3. SYSTEMY
  PARKINGOWE
 4. SYSTEMY OCHRONY
  PRACOWNIKÓW
 5. DIAGNOSTYKA
  PRZEMYSŁOWA
 6. USŁUGI
  I SERWIS
 7. STREFA
  PROJEKTANTA
 8. STREFA
  ZARZĄDCY
 9. O FIRMIE
  (OFERTY PRACY)

Blackline Analytics - lokalizacja miejsc potencjalnie niebezpiecznych, raporty, nadzór detektorów.
Eksploatacja, raportowanie i analiza zagrożeń Blackline Safety

Analiza danych i kontrola urządzeń w systemie Blackline Safety.

Wyposażenie pracowników w detektory gazów czy urządzenia bezpieczeństwa to połowa sukcesu. W większości "klasycznych" urządzeń dostępnych na rynku oznacza to liczne problemy i ogrom czasu poświęconego na pilnowanie stanu technicznego urządzeń oraz zbieranie danych z nich (niektóre wogóle tego nie umożliwiają). Im większy zakład tym większa liczba urządzeń bezpieczeństwa i detektorów, które należy kontrolować i serwisować. Poruszający się po terenie pracownicy nie mają ani czasu na zajmowanie się serwisem, ani często możliwości dostarczenia urządzenie do kontrolera. To rodzi niebezpieczne sytuacje, które grożą odpowiedzialnością pracodawcy. Dla przeciążonych służb BHP i utrzymania ruchu pilnowanie terminów przeglądów to także kłopot, ale najważniejsze, że nikt tak naprawdę nie wie co się dzieje z urządzeniami i na co zostały narażone. Jeżeli pracownik nie zgłosi problemu, kolejna osoba może pobrać niesprawne urządzenie.
Inżynierowie Blackline Safety doskonale znają ten problem i zaprojektowali jego rozwiązanie czyli Blackline Analytics. Jak to działa?
NADZÓR NAD URZĄDZENIAMI BEZPIECZEŃSTWA I DETEKTORAMI
W systemie bezpieczeństwa osób pracujących samotnie Blackline Safety każde urządzenie łączy się on-line gdy tylko jest włączone i jest w zasięgu sieci GSM. Dzięki temu wszelkie informacje o nich są zbierane automatycznie i zdalnie bez konieczności wizyty u kontrolera czy umieszczania urządzenia w stacji dokującej. Odpowiednio do hierarchi uprawnień w danym zakładzie kontrolerzy lub kierownicy mają podgląd bieżącego stanu urządzeń oraz koniecznych czynności serwisowych. Zapewnia to łatwy nadzór minimalizując czas niezbędny na obsługę floty urządzeń zakładu.
RAPORTOWANIE I ANALIZA DANYCH
Celem każdego systemu bezpieczeństwa jest minimalizowanie zagrożeń. Dość oczywiste jest zabezpieczanie się przed skutkami sytuacji niebezpiecznej, ale dużo ważniejsza jest prewencja i nie dopuszczanie do sytuacji niebezpiecznych. System bezpieczeństwa pracowników pracujacych samotnie Blackline Safety to nie tylko urządzenie alarmujące o wypadku, ale także unikatowe narzędzie do zbierania danych o miejscach wymagających poprawy bezpieczeństwa oraz o zdarzeniach potencjalnie niebezpiecznych. Umożliwia to służbom BHP podjęcie odpowiednich działań w celu zabezpieczenia zakładu i poprawy bezpieczeństwa pracowników.
W Blackline Analytics umożliwiaja to proste interaktywne raporty pozwalające na śledzenie zdarzeń, alarmów oraz pomiarów gazów. Co ważne dane są przekazywane "on-line" bez konieczności podłączania urządzenia/detektora do czegokolwiek lub zgrywania danych. Zapewnia to ogromną oszczędność czasu i wygodę użytkowania.© 2017 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Strony produktowe firmy P.T.SIGNAL: mierniki gazów, detektor wielogazowy www.gasclip.pl, mierniki jednogazowe bez kalibracji www.singlegasclip.pl, mierniki wielogazowe bez kalibracji www.multigasclip.pl, detektory wielogazowe www.detektorwielogazowy.pl, ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności z kamerą www.leakshooter.pl, systemy detekcji gazów www.msr-electronic.pl, systemy parkowania www.msr-traffic.pl, autoryzowany serwis gazex www.serwisgazex.pl, system bezpieczeństwa pracowników samodzielnych (loneworker) www.systemblackline.pl,
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów, wykrywacze nieszczelności, systemy parkingowe, systemy przeciwpożarowe, układy oddymiania, układy wentylacji mechanicznej, instalacje gazowe, punkty redukcyjno-pomiarowe.