P.T.SIGNAL systemy detekcji gazów, mierniki, wykrywacze, systemy parkingowe
P.T.SIGNAL detektory gazów, wykrywacze nieszczelności, systemy bezpieczeństwa pracowników, systemy parkingowe

DETEKTORY GAZÓW, MIERNIKI, SYSTEMY PARKINGOWE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA PRACOWNIKÓW
Wdrożenie systemu wsparcia i nadzoru pracowników poruszających się po zakładzie i w terenie.

Wdrożenie systemu wsparcia i nadzoru pracowników samodzielenie poruszających sie po zakładzie i w terenie


Nadzór i wsparcie dla pracowników poruszających się po zakładzie i w terenie.

Implementacja nowych rozwiązań często kojarzy się z wieloma niewiadomymi, nieprzewidzianymi kosztami, stresem czy technicznymi niespodziankami, o których sprzedawca zapomniał powiedzieć. System wsparcia i nadzoru pracowników poruszających się po zakładzie i w terenie Blackline Safety od samego początku w swoim założeniu był tworzony tak aby "działać prosto z pudełka".

Wdrożenie systemu nadzoru pracowników terenowych nie wymaga budowy infrastruktury, instalacji oprogramowania czy montowania instalacji kablowych (wszystkie urządzenia pracują bezprzewodowo). Główny portal systemu Blackline Live umożliwia zarządzanie urządzeniami. Jest dostępny z dowolnego komputera przez przeglądarkę internetową co oznacza, że możemy skorzystać z niego z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu. Oczywiście jest to realizowane poprzez odpowiednie konta użytkowników i przypisane im uprawnienia dzięki czemu system wsparcia pracowników samodzielnie poruszających się po zakładzie lub w terenie jest prosty w obsłudze zarówno dla małej firmy serwisowej jak i ogromnych zakładów z setkami użytkowników.

Urządzenia bezpieczeństwa komunikują się poprzez sieć GSM i przy zakupie zostają przypisane do danego zakładu. Tym samym po wyjęciu z pudełka i uruchomieniu praktycznie nadają się do użycia. Urządzenia możemy swobodnie konfigurować (zależnie od uprawnień jakie posiadamy w naszej organizacji/zakładzie). Flagowy model G7c jest urządzeniem intuicyjnym i jego użytkowanie jest proste nawet dla osoby nieprzeszkolonej. Firma Blackline Safety udostępnia także liczne tutoriale na kanale YouTube dzięki, którym możemy poznać wszystkie funkcje urządzenia. Możliwość samodzielnej konfiguracji i modyfikacji funkcjonalności urządzeń wraz z ich modularną budową dają użytkownikowi swobodę pracy i nie zmuszają go do wzywania kosztownego serwisu. Ważną zaletą jest fakt, że konfiguracja urządzeń odbywa się zdalnie z poziomu operatora systemu co oznacza, że pracownik poruszający się po zakładzie lub w terenie nie musi przekazywać urządzenia do kierownika by zmienić jego funkcjonalność lub wymienić kartridż z sensorem.

NADZÓR PRACOWNIKÓW WEWNĄTRZ OBIEKTÓW (REFLEKTOR - BEACON)

Informacja o miejscu przebywania poszkodowanego to klucz do szybkiego udzielenia pomocy. System Blackline Safety może nadzorować pracowników zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Na zewnątrz budynków, do określenia swojego położenia, G7c używa GPS. Tym samym poza budynkiem nie jest konieczna żadna infrastuktura aby urządzenie prawidłowo określiło gdzie się znajduje. Jednak sygnał GPS nie dochodzi do wnetrza budynków. Dlatego tam G7c używa reflektorów (Beacon) czyli niewielkich zasilanych bateryjnie nadajników, które po powieszeniu w danym miejscu emitują sygnał o regulowanej mocy, w zależności od wielkości pomieszczenia i dokładności jaką chcemy osiągnąć (od 4 do 45 metrów). Tym samym system wie, w pobliżu którego reflektora znajduje się dany użytkownik. Reflektor należy powiesić w pożądanym miejscu, przyciskiem włączyć, wybrać moc sygnału (obszar, który ma pokrywać) i nanieść na widok zakładu w portalu Blackline Live. Bateria reflektora zapewnia mu zasilanie na kilka lat (jest wymienna i można ją samemu wymienić). Położenie reflektorów można swobodnie modyfikować. Jeżeli nie potrzebujemy aby system wskazywał lokalizację użytkownika wewnątrz budynku reflektory nie są potrzebne.